Wydział Architektury

Oto kandydaci do wydziałowej rady samorządu studentów wydziału architektury

Liczba wakatów na wydziale: 1

Ilość zgłoszeń: 2


 
Maja Dudzińska

Imię i nazwisko: Maja Dudzińska

Wydział: Architektury

Kierunek: Architektura

Rok: I

Zainteresowania:

Bardzo lubię podróżować, poznawać nowe zakątki świata, próbować nowe dania. Lubie się spotykać z swoimi znajomymi, wychodzić na miasto czy do kina.

Doświadczenie w organizacjach samorządowych:

W gimnazjum i liceum byłam w grupie uczniów gdzie zajmowaliśmy sie organizowaniem rożnych eventów, na przykład bal maturalny, wycieczki lub pomoc z sprawami w szkole np. zmiana dan w sklepiku.

Inne formy aktywności społecznych:

W gimnazjum i liceum byłam wolontariuszka na rożne wydarzenia szkolne i poza szkolne. Pomagałam w organizacji eventów również brałam udział w rożnych konkursach i olimpiadach.


 
Konstancja Dolińska

Imię i nazwisko: Konstancja Dolińska

Wydział: Architektury

Kierunek: Architektura

Rok: I

Zainteresowania:

Dwa z moich największych zainteresowań to taniec oraz etyka, socjologia. Etyka czy socjologia są kierunkami, które w pełni realizuje hobbistycznie, amatorsko jednak jest dla mnie to niezwykle ciekawe jak funkcjonuje społeczeńswo. Taniec jest jednak dziedziną, w której realizowałam się i nadal realizuje zawodowo. Po wieloletniej przygodzie z tańcem mogę pochwalić się licznymi spektaklami podczas których miałam okazję występować na deskach wielu teatrów i w różnych technikach tańca. W zeszłym roku udało mi się zakończyć edukację koncertem dyplomowym oraz otrzymaniem dyplomu zawodowego tancerza

Doświadczenie w organizacjach samorządowych:

Należałam do samorządu uczniowskiego na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum

Inne formy aktywności społecznych:

Działalność charytatywna dla stowarzyszenia Na Tak, liczne zbiórki dla domów dziecka (organizowałam zarówno samą zbiórką jak również transport i spotkanie z dziećmi), wolontariusz w Young Malta Festival, później wiceprzewodniczący wolonatriuszy i na końcu przewodniczący wolontariuszy , koordynacja dwóch koncertów charytatywnych organizowanych przez liceum, wieloletnie charytatywne działanie na rzecz hospicjum Paladium, pomoc w organizacji XIII Międzynarodowego Festiwalu Młodych Tancerzy i towarzyszącej mu wymianie oraz udział w nim.